9 טיפים לרכישה מוצלחת של טבעת אירוסין

על מנת לבחור את טבעות האירוסין המתאימה ביותר, יש לרכוש ידע בסיסי מסוים. במאמר הבא נפרט מספר טיפים שימושיים, אשר יעזרו לכם לבחור את טבעת האירוסין המושלמת בשבילכם.

הטיפים:

1. בראש ובראשונה, צריך להבין שטבעת אירוסין היא לא סתם טבעת, אלא טבעת בעלת ערך רגשי רב יותר, מכל תכשיט. הענקת הטבעת מנציחה את הרגע בו אתם מחליטים לאחד את חייכם יחד.

2. טבעת אירוסין היא טבעת אשר משובצת יהלום או אבן טובה ולכן, מומלץ מאוד לרכוש את הטבעת מיהלומן בעל ניסיון, כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

3. גודל האצבע – שרוכשים טבעת אירוסין, צריך להתאים אותה למבנה האצבע של הכלה. יש הבדל ניכר בין אצבע רחבה וקצרה לבין אצבע אורכה וצרה. התאמה נכונה של טבעת לאצבע, יכולה לשדרג בצורה ניכרת את מראה הטבעת.

4. מבנה גופה של הכלה – ישנה חשיבות רבה למבנה גופה של הכלה. גוף בעל מבנה רחב דורש טבעת בעלת נוכחות גדולה יותר מאשר גוף בעל מבנה צר.

5. טעם אישי של הכלה – כדי לפני רכישה של טבעת אירוסין, לנסות ולהתאים את הטבעת לטעמה האישי של הכלה. כלות רבות נוהגות להמשיך ולענוד את טבעת האירוסין גם לאחר החתונה.

6. טבעות קלאסיות לעומת טבעות אופנתיות – טבעות אירוסין קלאסיות תמיד ישארו באופנה לעומת טבעות אירוסין אופנתיות, שהן טבעות שהאופנה שלהם משתנה לעיתים קרובות.

7. צבע זהב בטבעת – אישה בעלת גוון עור בהיר, תתאים יותר טבעת זהב לבן לעומת אישה בעלת גוון עור כהה, שלא תתאים טבעת זהב צהוב.

8. מה זה קראט? הקראט מסמן את הניקיון של הזהב. הכמות הגבוהה ביותר של קראט בזהב היא 24.

9. חשוב לדעת שיהלומן מתעסק ביהלומים ואבנים טובות ומעצב תכשיטים מתעסק בצורפות ובזהב.

אלה הם 9 טיפים מאיתנו לכל מי שחפץ ללמוד ולהעמיק בידע, הנוגע לטבעות אירוסין. שיהיה לכם בהצלחה ברכישת טבעת האירוסין שלכם!!כתיבת תגובה