טבעות אירוסין – המדריך לבעלים לעתיד

פעם היית מתבדח על זה, לא הבנת מדוע בת הזוג צריכה טבעת יהלום כדי לדעת שהרגע המשמעותי בחיי שניכם הגיע, חשבת שמדובר בשטויות. אבל עכשיו הרגע הגיע – אתה עומד להציע נישואין, ולפתע אתה מבין את משמעותן של טבעות אירוסין.
טבעת אירוסין היא התכשיט שכל אישה מייחלת לקבל, לא רק כי נשים אוהבות דברים יפים ונוצצים אלא כי לתכשיט המסוים הזה יש משמעות מיוחדת במינה.

אז מה אתה צריך לדעת על טבעות אירוסין לפני שאתה רץ לקנות אחת לאהובתך?

בראש ובראשונה כאשר בוחרים טבעות אירוסין, חשוב מאד שבת הזוג תאהב את העיצוב, במיוחד כשמדובר בתכשיט שנשים נוטות ללכת איתו כל החיים. כדי להקל עליך את החיפוש, הנה כמה מושגי יסוד: יש טבעות בעיצוב קלאסי, כלומר, יהלום אחד משובץ באמצע הטבעת; ויש טבעות בעיצוב מודרני, כלומר, טבעת עם מספר אבנים או כזו הנראית שונה מהטבעת הסטנדרטית בדרך אחרת.

השלב הבא בבחירת טבעות אירוסין הוא הצבע. ולכן חשוב שתדע כי ישנה חלוקה מאד ברורה בין נשים: אלו שאוהבות זהב צהוב (זהו הזהב המוכר) ואלו שאוהבות זהב לבן (זהו צבע הכסף). נסה לברר מה ההעדפה של זוגתך. אפשר לשאול את האם המאושרת, חברות, אחיות או לחטט לה קצת בתכשיטים. באופן כללי, כדאי לדעת שזהב צהוב מתאים יותר לבחורות עם גוון עור כהה וזהב לבן מתאים לבחורות עם גוון עור בהיר.

היהלום שבכתר

טבעות אירוסין, על פי המסורת, הן טבעות עם יהלום, ופה אסור לך בשום אופן ליפול. מהם הקריטריונים החשובים לבחירת יהלום? קודם כל יש לבחור את משקל היהלום (קראט). יהלום גדול יותר הוא איכותי יותר. המשקלים הנפוצים הם חצי קראט עד קראט אחד. דבר נוסף הוא צבע – רוב היהלומים צהובים או לבנים. יהלום שקוף יותר נחשב לאיכותי יותר. דרגת הניקיון של היהלום, כלומר, כמה פגמים יש בו, חשובה אף היא.

ולסיום – דרגת הליטוש. ככל שהיהלום מנצנץ יותר, זה אומר שהליטוש שלו איכותי יותר. ועכשיו כשיש לך טבעת אירוסין ביד – לך תציע! בהצלחה!סגור לתגובות.