לחסוך כסף ברכישת טבעת אירוסין

החלטתם להתחתן ומגיע לכם המון מזל טוב. עכשיו נשאר לרכוש טבעת אירוסין ולהכריז על האירוסים באופן רישמי. מחירה של טבעת אירוסין יכול להאמיר לסכומים גבוהים מאוד. במאמר הבא נסביר לכם, איך אתם יכולים להוזיל את מחירה של טבעת האירוסין שלכם.

משקל הזהב בטבעת האירוסין
כפי שידוע, זהב היא המתכת היקרה ביותר שיש כיום. עם השנים המחיר של הזהב נוסק בעולם ונסיקה זו משפיע באופו ישיר על מחיריהם של תכשיטים רבים. בשביל להוזיל את מחירה של טבעת בגזרת הזהב, רצוי לרכוש טבעת אירוסין במשקל זהב נמוך יותר. עדיף לרכוש טבעת אירוסין שיצוקה פחות זהב ויותר מתכות אחרות כמו טבעת אירוסין סוליטר. מחירה של טבעת אירוסין עם פחות זהב, מוזלת להפליא.

כמות יהלומי הצד המשובצים בטבעת
רוב טבעות האירוסין משובצות יהלומים אן אבנים טובות. יהלום כמו אבנים טובות, יכולים להגיע לסכומים מאוד גבוהים. ככל שישנם יותר יהלומים על הטבעת, מחירה עולה ועולה. הסיבה לכך היא שמחירם של היהלומים והאבנים הטובות בעולם הוא מחיר יקר מאוד. ישנם יהלומים ואבנים טובות, שיכולים להגיע לסכומים של אלפי ומאות אלפי שקלים. בנוסף, העבודה של מעצב התכשיטים בשיבוץ היהלום או האבן הטובה עולה כסף. ככל שישנם יותר יהלומים בטבעת, יש לשבץ יותר יהלומים וכל שיבוץ עולה עוד ועוד כסף.

עיצוב טבעת אירוסין
טבעת אירוסין שהושקע בה זמן רב בנוגע לעיצוב, תעלה מן הסתם יותר כסף. עבודת העיצוב היא עבודה קשה ועל המעצב להשקיע מאמצים רבים כדי שהעיצוב יתאים לרצונו של הלקוח.

היהלום המרכזי "הזרקור" בטבעת האירוסין

היהלום המרכזי או האבן הטובה המרכזית, הן מה שמקפיץ את מחירה של טבעת האירוסין. כפי שנכתב בנוגע ליהלומי הצד, יהלומים יכולים להאמיר למחירים ממש גבוהים. מחיר הטבעת תלוי מאוד ביהלום המרכזי. מחיר היהלום או האבן הטובה עולה ככל שהיהלום או האבן מחליפים ידיים. יהלום שנמכר ב5000 שקלים מיד ראשונה לשנייה, יכול להגיע לסכום של 30000 שקלים כאשר הוא עובר ליד 5 או יד שישית. מומלץ תמיד לקנות מיד ראשונה, כלומר מהמקור של האבן כדי לחסוך בעלויות. בשוק התכשיטים ישנם סוגים רבים של יהלומים ואבנים טובות, ולפני שרוכשים טבעת מומלץ לעשות סקר שוק.

 

מקווים שהטיפים לרכישה שהוצג כאן, יעזור לכם לחסוך בעלויות של טבעת האירוסין שלכם. אנו יודעים שעריכת חתונה וכל העניינים מסביב עולים סכום כסף רב ואם אפשר לחסוך, אז זה מומלץ. לא חייבים לבזבז את כל הכסף על טבעת אירוסין. חיזרו אלינו למאמרים נוספים הנוגעים לתכשיטים וטבעות אירוסין ונישואין בפרט.כתיבת תגובה