כיצד נבחר טבעות אירוסין?

תקופת האירוסין היא התקופה אשר בין הצעת הנישואין המרגשת ועד לטקס החתונה המרגש עוד יותר. אחד מסמלי האירוסין המובהקים הוא טבעת אותה מעניק החתן המיועד לבת זוגתו, ברגע שהכלה המיועדת מסכימה להצעת הנישואין היא עונדת את טבעת האירוסין בכדי לסמל לשאר הגברים כי היא אינה פנויה עוד. בחירת טבעות אירוסין היא מלאכה שאיננה פשוטה כלל וכלל, במיוחד בעבור הגברים.

 מהרגע שהחליט הגבר על הצעד הגדול עומדות בפניו הרבה הכנות. על הגבר מוטלת המלאכה בארגון הצעת  הנישואין המפתיעה, שכן בחורות מצפות כיום להצעת נישואין מושקעת במהלך ארוחה במסעדה יוקרתית, צימר או נסיעה לחו"ל. פרט לארגון הצעת הנישואין הגבר צריך למצוא זמן גם למלאכת בחירת הטבעת. טבעת אשר תלווה את האישה לאורך כל חייה. עולם התכשיטים והיהלומים הוא עולם זר ומנוכר בעבור כל גבר ממוצע, על כן בחירת טבעת מתאימה לכלה לעתיד מתוך מבחר רב של טבעות אירוסין דורשת כמה הנחיות ותכנון מקדים מראש.

 ישנם גברים אשר מתייעצים עם חברות טובות או בנות משפחה של הכלה לעתיד במהלך תהליך בחירת הטבעת הגורלית. עצה נוספת לבחירת טבעת מתאימה היא בדיקת קופסת התכשיטים של האישה. במהלך בחינת התכשיטים הקיימים והתכשיטים שהיא נוהגת לענוד ניתן ללמוד רבות על סוג התכשיטים המועדף עליה. יחד עם זאת, על כל מקרה חשוב להצטייד בפתק החלפה בתום הקנייה. חנויות תכשיטים מכירות את הבעייתיות המתלווה למצב בו הגבר בוחר בעצמו תכשיט לאישה. בהתאם לכך,טבעות אירוסין ניתנות בדרך כלל להחלפה ואף ניתנות להגדלה והקטנה בהתאם למידת האצבע של האישה.

 את בחירת הטבעת יש לבצע בהתאם למידת האצבע של הכלה המיועדת וטעמה האישי. חנויות התכשיטים מציעות מבחר עצום של טבעות אירוסין בגדלים שונים וטווחי מחירים שונים. טבעת אירוסין קלאסית היא טבעת זהב אשר במרכזה מוצב יהלום. פרט לגודל היהלום יש לבחור את גוון הזהב, ישנו זהב לבן וישנו זהב צהוב. הטבעת הקלאסית עם היהלום תהווה בחירה בטוחה. יהלומים מעניקים לטבעת ולהצעה נופך רומנטי ויוקרתי.

 בחירה נעימה ושיהיה במזל…כתיבת תגובה