טבעות נישואין – עצות חשובות לקנייה חכמה

בליבו של כל גבר מצוי מקונן לו החשש מפני היום בו יצטרך להפגין את כישוריו ברכישת טבעת נישואין. למרבית הגברים ידע עיצובי בתכשיטים ויהלומים השווה ערך לידע של בנות המין היפה בטקטיקות משחק בכדורגל ומשמעות חוק הנבדל. אז מה עושים? קוראים את השורות הבאות, ומתחילים להבין איך לרכוש טבעות נישואין בתבונה. אז קבלו בהרבה אהבה מספר כללי ברזל שיהפכו את עניין רכישת הטבעת לפשוט יותר, יעיל יותר ומתאים הרבה יותר:
עניין של זמן – אחרי שהשקעתם שעות רבות, מאמצים אין סופיים וסכום נכבד למדיי ברכישת טבעת אירוסין, ישנה "ירידת מתח" טבעית אצל רבים בכל הקשור לרכישת טבעות נישואין. הדבר הגיוני, אך אל תתנו לו לגרום לכם לחכות לדקה ה-90. פתחו את החיפושים חודשיים-חודש וחצי לפני החתונה, ודאגו להזמין את הטבעת בסביבות חודש לפני הרגע הגדול.
הכל זהב – המרכיב העיקרי ממנו עשויה הטבעת הינה הגורם המשמעותי ביותר ברכישה. נספר לכם כי שני שליש מכלל טבעות הנישואין הנמכרות בישראל עשויות זהב צהוב. כ-30 אחוז עשויות כסף או זהב לבן וכל השאר מחומרים אחרים. על מנת לבחור טבעות נישואין מושלמות נסו להעריך את הטעם של בת זוגתכם בעזרת התכשיטים הקיימים שלה, חברותיה הקרובות או שאלות רומזות.
עיצוב אישי או חנות תכשיטים? – מרבית הגברים רוכשים טבעות נישואין בחנויות תכשיטים. שם תוכלו להתרשם מקטלוג הטבעות, וליהנות מטבעות נישואין רבות במחירים נמוכים יחסית. עיצוב אישי אצל צורף מייקר את הקנייה, אך ללא ספק, טבעת בעיצוב אישי, עם או בלי חריטה אישית, הופך את העניין למרשים ומלהיב הרבה יותר.
הגודל כן קובע – חשוב מאוד לתת את דעתכם על נושא הגודל. טעות מרה תהיה זו לחשוב לרגע כי כל הטבעות הינן בגודל שווה. נסו "להשאיל" טבעת אחרת של אשת חייכם העתידית על מנת להשוות גדלים. ואל תתפשרו בעניין! זכרו כי כל מילימטר הוא עניין של נוחות.
המחיר – טבעות נישואין ניתן למצוא ב-500-700 ₪ לדגמים פשוטים יחסית, ועד 7,000 – 10,000 ₪ ויותר לדגמים המפוארים והנוצצים ביותר. ערכו את השיקולים שלכם וזכרו – אהבה לא קונים בכסף. אהבה קונים בזהב…

שיהיה המון מזל טוב!כתיבת תגובה