טבעות נישואין – כך לא תיפלו בפח

היום לו אימא שלכם ציפתה מהיום בו נולדתם הגיע. בעוד זמן קצר תינשאו לבחיר/ת לבכם. רק דבר אחד קטן נותר לפני. רכישת טבעת נישואין. אם חשבתם לרגע שמדובר במשימה פשוטה, טעות בידכם. נכון, טבעות האירוסין הן אלו שנחשבות לייחודיות ומושקעות יותר, אבל טבעות הנישואין הן אלו שתענדו בשארית חייכם. אז במיוחד עבורכם נאהבים יקרים, להלן מספר עצות מועילות לרכישת טבעות נישואין.

דווקא בגלל העובדה שרכישת טבעות נישואין נעשית בסמוך למועד החתונה, אחרי אין ספור הוצאות מכבידות, ישנם יבואנים שעלולים לנצל את מצבכם למכירת טבעות מזויפות, מחומרים זולים, כאלו שצבעם ידהה וצורתם תתעוות בתוך זמן קצר. בהנחה שטרם עברתם הסמכה בהערכת שווי יהלומים ותכשיטים, עליכם לנקוט אמצעי זהירות שונים על מנת לרכוש טבעות נישואין איכותיות, השוות את המחיר אותו אתם משלמים.

אז מה חשוב לבדוק?

  • אל תתפתו לרכוש טבעות נישואין מחנויות קטנות וצדדיות, או ממעצבים שאיש לא שמע עליהם. דעו תמיד את כתובת החנות או הסטודיו, וגם אם הידע שלכם בנושא שואף לאפס, אל תרכשו טבעות שלא ראיתם במו עיניכם.
  • אפשרות חרטה היא נושא חשוב. דרשו הצהרה בכתב כי באפשרותכם להחזיר את הטבעות בשלמותן בחלוף 30 ימים או כל תקופה מוסכמת אחרת ולקבל את מלוא הסכום אותו שילמתם. אל תתפשרו על פחות מכך.
  • דעה נוספת – מצאתם טבעות נישואין שמוצאות חן בעיניכם? אל תחששו לבקש לקחת אותן לטובת הערכת שוויין במקום אחר (בהשארת פיקדון). מוכר או מעצב הבטוח באיכות הטבעות שלו, לא יירתע מבקשה שכזו.
  • סקר שוק – אנחנו יודעים שאתם עייפים מהתרוצצויות ובירורים, אבל בדיקה קלה, פשוטה ומהירה יכולה לחסוך לכם לא מעט כסף. בדקו ב-2-3 מקומות לפחות.
  • המלצה – לכל אחד חברים/מכרים/קרובים נשואים. בקשו עצה והמלצה על מקום אמין ובעל סחורה מגוונת, בו ניתן לרכוש טבעות נישואין איכותיות.

וזכרו- אומנם היהדות מגבילה את ייחודיות טבעות הנישואין, שאמורות להיות עגולות לחלוטין בחלקן הפנימי, לשם עדות על שלמות האהבה., אך זה ממש לא אומר שאי אפשר להשקיע מחשבה, יצירתיות ויופי בטבעת.

טבעות נישואין – משלימים את מעגל האהבה.כתיבת תגובה