טבעות נישואין – הקולקציה

אחת הטעויות האנושיות הבולטות ביותר היא החשיבה דרך קו ההיגיון האישי באופן קיצוני. לדוגמא, לגבר הממוצע אין חשיבות גבוהה כל כך למראה טבעת הנישואין שלו. העיקר שתהיה מכובדת, נוחה ולא יקרה. אבל ברכישת טבעות נישואין לבנות המין היפה, חשוב להתנתק מהראיה הזו, ולהבין שבנות, מה לעשות, רואות את העניין קצת אחרת. אז כדי שלא תרגישו בחנות התכשיטים כמו אדם רווק בחנות למוצרי תינוקות, ריכזנו עבורכם את כל מה שחם ובולט בעולם טבעות הנישואין בישראל נכון לתחילת שנת 2013. לגזור ולשמור.

לפני השלב העיקרי ברכישת טבעות נישואין – בחירת הדגם – חשוב להתחיל מתשובות לשאלות הבסיס: זהב או כסף? עיצוב אישי או חנות תכשיטים? מה גודל הטבעת המתאים? סדר גודל התקציב? עניתם? מעולה. אתם מוכנים לשלב הבא.

אחוז גבוה מטבעות הנישואין הנמכרות בישראל נראות דומות למדיי – זהב צהוב, אחידות בחומר ממנו הן עשויות (חובה על פי ההלכה), ללא חריטות אישיות, ובקיצור – יפות, נוצצות, נקיות, פשוטות. ניתן למצוא קולקציות רבות של טבעות נישואין מסוג זה, כל מעצב וסדרת הקולקציה שלו – "PASHION", "HAPPINESS", "LOVE CIRCLE", , "אגדות" ועוד. קולקציות שונות ממוספרות בסדר עולה על פי איכות ומחיר. מעצבים שונים מציעים את אותם דגמי טבעות אך מחומרים שונים – זהב לבן, צהוב, אדום ועוד. כמובן שבחירת גובה הקראט היא הנתון המשמעותי מבחינת איכות הטבעת, ומשפיעה באופן ישיר על המחיר.

טבעות נישואין מעוצבות הן טרנד שתפס נפלא בשנים האחרונות. נכון, העניין מעט יקר יותר (במרבית המקרים), אבל מעיד בצורה נפלאה על השקעה ומחשבה. החריטות הבולטות הקיימות הן של אותיות מהקבלה (ולא רק אצל בני המגזר הדתי), ראשי תיבות או שמות מלאים של בני הזוג, לבבות, פרחים וסמלי אהבה ורומנטיקה אחרים ועוד.  לגבי עיצובים שונים (לא אישיים) – ישנם מאות דגמים שונים ההופכים את הטבעת למעניינת ובולטת יותר. אין טעם לתארם במילים, שכן אין טוב ממראה עיניים במקרה הזה. רק ודאו שאשת חיקכם לא מאמינה בקונספט של LESS IS MORE…

בסופו של דבר רכישת טבעות נישואין היא לא עוד רכישה. היא סמל, היא משמעות. תנו לה את הכבוד והרצינות הראויים לה. בהצלחה!כתיבת תגובה