טבעות אירוסין – עולם שלם של יופי

עוד לפני החופה והקידוש, הבופה וירח הדבש, יש דבר אחד שצריך לסגור- וזוהי טבעת אירוסין נוצצת. טבעת האירוסין תהיה שם תמיד, היא תלווה את חייכם המשותפים לאורך כל הדרך ותעלה בראשכם זיכרונות נעים וציפייה לעתיד שצבוע ורוד. טבעות אירוסין הן הרבה יותר מסתם תכשיט, ואת זה חסר לכם שאתם לא מבינים. אז בואו נספר לכם קצת על עולם שלם של יופי, עולם של טבעות אירוסין.

בבחירת טבעות אירוסין, צפות מספר שאלות מרכזיות. העיקרית היא ממה תורכב הטבעת. בישראל הבחירה הנפוצה ביותר היא טבעת מסוג זהב לבן, אם כי לא בהכרח היא מתאימה לכל אחת. טבעות זהב צהוב ירדו מגדולתן בעשור או שניים האחרונים, אך עדיין ניתן למצוא דגמים מרהיבים ואלפי נשים מעדיפות דווקא אותן. ישנה גם אפשרות לטבעת כסף, אפשרות נדירה למדיי בישראל.

לב ליבה של טבעת האירוסין הוא היהלום המעטר אותה. כולן בוודאי מחפשות יהלום גדול ונוצץ, אבל חשוב לציין שלא תמיד זה מה שיתאים למראה הכללי של הטבעת, של ההופעה בערב החתונה ושל מי שעונדת את הטבעת.

קיימים עשרות דגמים שונים של טבעות אירוסין, והבחירה, רבותיי, אינה פשוטה. מומלץ בחום להיעזר בחברה או קרובת משפחה של הכלה, שתוכל לסייע לכם בענייני טעם ויוקרה. בכל מקרה, כדאי שתכירו את השמות הבאים הנחשבים למבוקשים במיוחד בארץ – טבעת pure בעלת מראה עדין וקלאסי; devotion עשויה זהב לבן ומשלבת קלאסי ומודרני; קולקציית winter tulip בה תוכלו למצוא טבעות זהב לבן שונות בעלות יהלום חזק, נקי ומרשים במיוחד; temptation בעלת הסגנון המעוצב הייחודי; טבעות carol המרשימות ועוד.

מחירה של טבעת אירוסין תלוי בעיקר ביהלום שלה, אך לא רק. טווח המחירים של טבעות אירוסין הוא אין סופי. החל מ-2,000 ₪ לטבעות הפשוטות יחסית, ועד עשרות אלפי שקלים לטבעות מנקרות העיניים. במרבית המקומות תוכלו לזכות להנחות שונות ותנאי תשלום נוחים.

אבל מה זה מחיר לעומת שמחה של אהובת ליבך? טבעות אירוסין הן סמל. בזכותך הן יכולות להיות סמל לדברים הטובים שביניכם… קנייה נעימה.תגובה אחת

  1. Harriet wrote:

    שלום, אני אוהב את הבלוג שלך. האם יש משהו שאני יכול לעשות כדי לקבל עדכונים כמו מנוי או משהו? אני מצטער שאני לא מכיר RSS? ושנה טובה!

כתיבת תגובה