טבעות אירוסין – סוליטר וטוויסט

רגע הצעת הנישואין הוא אחד הרגעים המרגשים ביותר. ישנן דרכים רבות להציע נישואין אך בכל הדרכים המטרה ברורה והיא הרגע בו תשלוף את טבעת האירוסין המבריקה והנוצצת ותענוד על אצבעה ומכאן החשיבות בבחירת הטבעת הנכונה. טבעות אירוסין יכולות להגיע במגוון צורות וגדלים אך ישנן שתי טבעות נפוצות אשר אהובות על בנות המין היפה ואלה הן הסוליטר והטוויסט.

טבעת אירוסין בעיצוב סוליטר

באופן כללי, טבעת אירוסין אשר כוללת את אלמנט היהלום תיחשב ליוקרתיות ואיכותיות יותר. טבעות אירוסין מסוג סוליטר הן טבעות אשר כוללות יהלום אחד במרכזן (או אבן דמוית יהלום) אשר ממוקם בין ארבעה זרועות אשר בולטות מעל קו הבסיס של הטבעת כמעין כתר. סוג החומר המרכיב טבעות סוליטר יכול להיות זהב, כסף, טיטניום או כל חומר אחר. מדוע דווקא לבחור טבעת מסוג סוליטר? המיקום היחסי של היהלום או הז'רקון בתוך הכתר המיוחד נותן לו נופך מיוחד המסמל יוקרה ומעמיד אותו במרכז תשומת הלב. טבעות אלו מעוצבות בדרך כלל בקווים דקים ועדינים אשר קולעים בדיוק לטעמן של רוב הנשים ומכאן הפופולאריות שלהן בתור טבעות אירוסין.

טבעת אירוסין בעיצוב טוויסט

טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט מזכירות מאוד את טבעות הסוליטר בכך שליהלום ניתנת במה מרכזית אשר מושכת את תשומת לב המתבונן. ההבדל בין שני סוגי העיצוב הללו נובע מאותו טוויסט שיש לסוג טבעות אלו אשר בא לידי ביטוי במסגרת פנימית עגולה, אך עם מסגרת חיצונית מתפתלת ומעוצבת היטב בנוסף, כלומר, הטבעת אינה עגולה וכוללת טוויסטים מפתיעים אשר מביאים למראה יוקרתי, נחשק הרבה מעבר לסטנדרט. חשוב לציין כי טבעות הטוויסט יכולות לכלול את אבן היהלום המרכזית מבלי שהכתר המחזיק אותה יבלוט כלפי חוץ. טבעות אירוסין מעין אלה מתאימות לנשים אשר עובדות עם הידיים ואינן מעוניינות בטבעות אשר תופסות המון נפח במרחב ומתאימות גם עבור נשים עם כפות ידיים ואצבעות קטנות, להן נתאים טבעות עדינות ככל האפשר.כתיבת תגובה