טבעות אירוסין מיוחדות

הדת היהודית דורשת כי טבעת הנישואין של החתן והכלה תהיה טבעת פשוטה ונטולת יהלומים וקישוטים. עקב כך מגשימות כלות רבות את חלום טבעת היהלום היוקרתית באמצעות טבעת אירוסין. הדת היהודית אינה קובעת כל הגבלה או מנהג על טבעות אירוסין. כל אישה רשאית לבחור לעצמה טבעת יוקרתית ומפוארת בהתאם ליכולת הכלכלית של בני הזוג. עולם התכשיטים מציע מגוון רחב של טבעות אירוסין בעלות עיצובים מיוחדים וטווחי מחירים משתנים.

 מעצבי תכשיטים רבים יציעו לכם טבעות אירוסין בעלות עיצוב מיוחד הכוללות חריטה או שיבוץ של אבן יקרה בעלת משמעות סנטימנטלית לבני הזוג. תופעה נפוצה היא שילוב אבנים מתוך תכשיטים עתיקים של נשות המשפחה המבוגרות בתוך הטבעת. גם חריטה של מסר אישי על גבי הטבעת מעניקה אופי מיוחד לטבעת ועיצוב ייחודי. כלה אשר מקבלת טבעת עם הקדשה אישית יודעת כי הושקעה בטבעת המון מחשבה.

 תכשיטים הם אופנה מתחלפת, בהתאם לכך בכל עונה מוצגת קולקציה חדשה של תכשיטים מעוצבים ומיוחדים. טבעת אירוסין היא פריט מבוקש בעולם התכשיטים ובעקבות הביקוש מקפידים בעלי חנויות יוקרה להציג בחנויות דגמים חדשים לצד הדגמים הקלאסיים. רוב הטבעות כוללות שיבוץ של יהלום אחד או מספר יהלומים קטנים. גודלו של היהלום ומידת הניקיון של היהלום באים לידי ביטוי במחירה של הטבעת.

טבעות זהב אשר כוללות יהלום גדול במרכזן כרוכות בעלויות גבוהות יותר. פעמים רבות אין באפשרותם של זוגות צעירים לממן טבעות אירוסין יקרות. במקרים כאלו תוכל האישה לבחור טבעת אשר כוללת שיבוץ מעוצב של מספר יהלומים קטנים. תוכלו למצוא טבעות בעלות שזירת יהלומים בצורות שונות של פרחים או שילוב שזירת יהלומים במהלך חריטת הקדשה אישית על גבי הטבעת.

 במהלך תהליך בחירת הטבעת כדאי לקחת בחשבון את ההוצאות הכספיות הרבות אשר צפויות לבני הזוג במהלך ההכנות לחתונה הקרבה.  ניתן למצוא כיום טבעות אירוסין יפות אשר מעניקות מראה יוקרתי ונשי, במחירים בהחלט סבירים. למרות זאת את רכישת טבעת היהלום הגדולה ניתן גם לדחות אל חגיגות חתונת הכסף. הרי אין סיבה יותר טובה זאת בשביל להתקשט בעוד טבעת.כתיבת תגובה