טבעות אירוסין – מחביאים את האהבה…

עוד מימי יהושע בן נון האגדי ועד לאליפות המתקרבת של קריית שמונה בכדורגל, היה גורם ההפתעה עניין מבורך על ידי האדם. כשזה מגיע לרגע הקסום מכל – הצעת הנישואין – ההפתעה מייצרת את אותו ריגוש עילאי, שמונע מהאישה שלצידנו כל אפשרות אמיתית לומר 'לא'. וזה, אחרי הכל, המטרה הגדולה… טבעות אירוסין היו מאז ומעולם החלק העיקרי של הצעת הנישואין. אבל אחרי שכיתתם את רגליכם בין עשרות חנויות התכשיטים, עבודכתם, רבותיי, רק החלה. כי הצעת נישואין מקורית ומפתיעה מתחילה בטבעת עצמה

בעוגה או בבלון?

תחשבו על הסיטואציה הבאה. יום הולדת לבת הזוג. קניתם את העוגה הכי יפה וטעימה שיש, ובין הקרם לשוקולד, דחפתם את טבעת האהבה. כל מה שנותר עתה זה לדאוג ללמוד את רזי חליצת החנק "היימליך", למקרה שהטבעת תתגלה בפרוסת העוגה הלא נכונה, והצלחתם להשיג שתי ציפורים במכה.

בחורים רבים בוחרים להחביא טבעות אירוסין דווקא בבלון. תסלחו להם, הם מאוהבים, הם לא יודעים מה הם עושים. הקושי היחידי הוא התירוץ של למה לפוצץ את הבלון, וגם לדאוג שהטבעת לא תיפול לתוך האקווריום שליד, אבל אם צלחתם את זה, כל השאר – שטויות.

משחקים במחבואים!

האפשרויות עוד רבות. "מחבואים" עם טבעות אירוסין אפשר לשחק כמעט בכל מקום – בסמוך לכרית (כי אין כמו להציע לנישואין לבחורה שלא מצליחה להירדם כי משהו דוקר אותה בעורף), בכיס השמלה האהובה עליה, ואם תרצו להיות ממש יצירתיים, אז תפתיעו אותה בקופסת מברשת השיניים שלה. כשמי פה מלאים בפיה, היא לא תוכל לומר לא גם אם ממש תרצה (היא גם לא תוכל לומר כן, אבל אמרו חכמינו – שתיקה כהסכמה).

ובנימה קצת יותר רצינית… טבעת אירוסין היא סמל לאהבה, הצעת נישואין היא סממן לזוגיות שלכם. אם גם אתם בעד קשר מפתיע, משעשע, יצירתי ומקורי, עם המון זיכרונות נעימים, כאלו שפשוט לא תרצו לשכוח, זה הזמן לחשוב מחוץ לקופסא. כי טבעות אירוסין יש בשפע, אבל הצעת נישואין יש רק אחת… בדרך כלל….כתיבת תגובה