טבעות אירוסין – מגמות אופנתיות, המלצות לקניה חכמה

היום המיוחל הגיע. שנים פינטזת על הרגע הזה. האביר הגיע על הסוס הלבן והנה הוא כורע מולך ומחזיק בידו קופסה קטנה. את יודעת מה יש בה. את מתרגשת. את קצת חוששת. התשובה ברורה לך מאליה – והיא תהיה כןןןןן! אבל, הטבעת, איך תראה הטבעת? האם האיש האהוב, הנפלא הזה, יודע גם דבר או שניים לגבי טבעות אירוסין? האם הוא מבדיל בין טבעות אירוסין לטבעות אחרות? האם הוא שם לב לכך שיש לך העדפות וסגנון משלך? המתח והדרמה בעיצומם. ואז… נשימה לרווחה. הקופסה נפתחת ובתוכה מונחת הטבעת. מושלמת. מרהיבה. טבעת זהב ויהלום מנצנץ במרכזה. אפשר לנשום לרווחה. גם סולידי וגם מביע יכולת כלכלית. פשוט מושלם.

טבעות אירוסין הן ביטוי לרגע הגשמתו של עולם שלם של חלומות וציפיות. ברגע בו כל אחת מאיתנו עונדת לראשונה על אצבעה את התכשיט הזה, היא עוברת שלב בחייה ומצטרפת לחבורת הנשים שהתחייבו ומתכוננות לחיי משפחה. מי מאתנו לא תרצה לחגוג את הרגע הזה ולהפוך אותו בעל תוכן אישי? רכישת הטבעת היא אקט המסמל תהליך כפול: הצטרפות לחוג רחב מצד אחד ואפשרות להפגין סטאטוס, העדפות אישיות וטעם אופנתי בציבור מאידך.

בשוק הישראלי יש כיום כמה סוגים מקובלים של טבעות אירוסין. הטבעת הקלאסית היא טבעת זהב דקה ועגולה בה משובץ יהלום יחיד. נשים רבות מעדיפות להתאים את צבע הזהב – אדום, זהוב או לבן – לצבע עורן. גודלו של היהלום משתנה אף הוא לא רק בהתאם ליכולות הכספיות של הרוכש, אלא על פי הסטנדרט העיצובי המקובל: טבעת סולידית עם יהלום קטן ואיכותי או טבעת גרנדיוזית ומקושטת עליה מתנוסס יהלום גדול מימדים.

בנוסף לפן העיצובי-אסתטי, יש חשיבות בהתאמת טבעות אירוסין גם למתאר הגוף הייחודי של האישה העונדת אותן. מעצבים טובים יידעו להמליץ לכם על התאמת צורת ועיצוב הטבעת למבנה אצבעותיה של מי שאמורה לענוד אותה. אישה בעלת אצבעות ארוכות ודקות למשל, מוחמאת גם מענידתה של טבעת רחבה ועבה יותר מזאת הקלאסית. לאישה בעלת אצבעות קצרות או עבות, טבעת זו עלולה שלא להחמיא ולכן יומלץ לה לבחור בטבעת דקה ועדינה ולהשקיע באבן הטובה.כתיבת תגובה