טבעות אירוסין- כיצד לבחור את האחת?

גם אם אינכם אספנים גדולים או אוהבי נוסטלגיה מושבעים, עדיין יש חפצים שיישארו איתכם כל החיים, וטבעת אירוסין היא הדוגמא הטובה ביותר לכך. טבעות אירוסין מלוות אותנו במשך שנים רבות ובדרך כלל נענדות על האצבע באופן קבוע כך שהן הופכות לחלק בלתי נפרד מאיתנו. לא קל לבחור בטבעת האחת והיחידה, במיוחד כאשר המגוון הוא רחב והאפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות.

אחת האופציות הקלאסיות שעומדות לרשות מי שמחפש טבעות אירוסין היא טבעת סוליטר- טבעת שיקית בעלת מראה יפה ונצחי, בה הכוכב הראשי הוא יהלום אחד שמתפקד ככוכב סולו. בטבעת זו היהלום גונב את כל ההצגה, ולכן חשוב לבחור אותו כמו שצריך: בראש ובראשונה כדאי לשים לב לגודל שלו, ככל שהיהלום גדול יותר שוויו עולה. בנוסף, יש לשים לב לניקיון שלו, שיהיה מלוטש ויפה, ובעל צבע וברק מתאימים. והכי חשוב- לקנות אותו עם תעודות מתאימות במקום מוכר ומומלץ. תוכלו לשבץ את היהלום בטבעת כך שהיהלום יבלוט או יהיה שקוע, וכן לבחור בטבעת עם יהלום גדול לצד יהלומים קטנים נוספים שילוו את ההופעה.

אם אינכם רוצים לקנות יהלום, תוכלו לבחור בכל טבעת אחרת וגם בכל אבן אחרת, כולל אבן בצבעים חזקים כמו אדום או כחול. הטבעת שלכם יכולה להיות בגוון מט או מבריק, מזהב צהוב או לבן, עם דוגמא חרוטה או ללא שום קישוטיות נוספת. תוכלו גם לבחור בטבעת אירוסין עבה במיוחד או לחילופין דקה מאוד. יש גם טבעות אירוסין שמהוות סט מושלם עם טבעת הנישואין שתרכשו אוטוטו. אפשרויות בלתי מוגבלות, כבר אמרנו?

כמו סוגי הטבעות הרבים כך גם טווח המחירים הוא רחב מאוד ותלוי בגורמים רבים כמו החומר ממנו עשויה הטבעת והמעצב או החברה מהם היא נקנית. חשוב לזכור שמצד אחד אתם לפני חתונה וההוצאות הן רבות, אך מצד שני טבעות אירוסין יישארו איתכם הרבה אחרי שהחתונה תיגמר והאורחים ילכו כך שבהחלט לא כדאי להתפשר.

לסיכום, טבעות אירוסין הן השקעה חד פעמית שנשארת איתכם, לכן כדאי לבחור בטבעת שתישאר אהובה גם כשהאופנה תיתחלף, בעלת מראה קלאסי, אחת שתמיד תזכיר לכם את היום המאושר בחייכם.תגובה אחת

  1. דני wrote:

    אין ספק שטבעת אירוסין טובה היא אחת מההשקעות הטובות ביותר… זהו נכס לשנים. ד"א אהבתי את הטבעות באתר. עיצובים מדהימים!

כתיבת תגובה