טבעות אירוסין – המדריך למתחילים

מחפשים טבעת אירוסין? אז קודם כל מזל טוב!  אתם עומדים לבצע את הצעד המרגש והמשמעותי בחייכם – הצעת הנישואין. אך לפני שאתם כורעים על רגל אחת ישנו עוד דבר אחד אותו עליכם לעשות, בחירת טבעת האירוסין המושלמת לאהובתכם. איך תמצאו את הטבעת המושלמת מתוך המגוון הרב של טבעות אירוסין? בשביל זה אנחנו פה.

בחירת טבעות אירוסין היא עניין לא פשוט וזאת בעיקר מפני שלא הכלה העתידית היא זו שתעשה את מסע השופינג עבור טבעת חלומותיה, אלא החתן המאושר הוא זה שיצטרך לקלוע לטעמה של אהובתו. מומלץ לכל גבר לקחת  נושא זה בכובד ראש, אחרי הכל אלו לא עוד זוג עגילים שקונים ליום הולדת. טבעת האירוסין היא התכשיט הכי משמעותי בחייה של כל בחורה. תכשיט שילווה אותה כל יום, במשך כל חייה. לא נגזים אם נאמר שטבעת זאת אמורה לבטא את התגשמות חלומה של הכלה המיועדת.

נשמע מלחיץ ומסובך מדי? אין צורך לחשוש. העצה הכי טובה שנוכל לתת לכם היא לא לסמוך על הטעם שלכם בלבד, לא משנה כמה אתם חושבים שאתם מכירים את אהובתכם. כדאי לקחת איתכם למסע החיפוש את חברתה הטובה של הכלה המיועדת, אחות או אולי אפילו את אמה של הכלה.

מהן האפשרויות שעומדות בפניכם?

ישנן שתי אפשרויות עיקריות לעיצוב טבעות אירוסין. תוכלו לבחור בטבעת יהלומים מעוצבת- כלומר, כל עיצוב או צורה מתקבלים על הדעת. טבעת מעוצבת שכזו יכולה להיות מאוד מיוחדת ולרצות את אהובתכם, אך החיסרון הוא שטבעת כזו היא תלוית אופנה ומגמות. אמנם יכול להיות שהכלה הטריה תאהב את הטבעת עד מאוד, אך כשתהיה כבר אישה נשואה עם פז"מ קיים סיכוי שהאופנה תשתנה והעיצוב המיוחד כבר יימאס עליה. לכן, בבחירת טבעות אירוסין אנו ממליצים ללכת על בטוח ולבחור באפשרות השנייה-  טבעת האירוסין הקלאסית.

הטבעת הקלאסית מאופיינת על ידי כך שבמרכזה משובץ יהלום מרכזי אחד. היתרון בדגם הקלאסי הוא הנצחיות שלו. טבעות אירוסין קלאסיות לעולם לא יצאו מהאופנה. הן מתאימות לכל מראה ולכל אירוע. כמובן שחשוב מאוד לבחור את היהלום הנכון. גודלו ויופיו של היהלום המרכזי הוא זה שישפיע על יופי הטבעת.

בהצלחה…כתיבת תגובה