טבעות אירוסין- אפשר לבחור גם ביחד

טבעת אירוסין היא לא עוד סתם טבעת, היא תכשיט שילווה אתכם לשנים ארוכות, ויזכיר בכל פעם מחדש את היום בו עניתם בחיוב להצעת הנישואין המרגשת. מפליא אם כך שרבים מאיתנו לא בוחרים בעצמם טבעות אירוסין, אלא מקבלים אותם בדרכים מפתיעות, כשלעיתים הטבעת עצמה והמראה ה"מיוחד" שלה מפתיעים לא פחות. אך אם אתם כבר ממלא עושים הכל יחד, אז למה דווקא את הטבעת הנצחית ומלאת המשמעות הזו לא תבחרו יחד?! אז במיוחד בשבילכם, זוגות אוהבים ופורצי גבולות, הנה כמה טיפים לבחירת טבעות אירוסין ביחד:

הכנה מקדימה

אם נודה על האמת, לא כולנו אוהבים להסתובב כל היום בין חנויות, וההסתברות היא שלפחות אחד מבני הזוג הוא לא ממש חובב של שופינג. לכן כדאי מאוד לבצע הכנה מקדימה בטרם תחליטו על היום שבו תבחרו טבעות אירוסין ביחד. בררו בין חברים, חפשו באינטרנט, תפקחו עיניים ותכינו רשימת חנויות פוטנציאליות מסודרת. כך לא תיבהלו מכל השפע והמבחר, ותוכלו להיות בטוחים שאתם הולכים לחנויות המתאימות לסגנונכם האישי.

על טעם ועל ריח

טבעות אירוסין הן תכשיט אישי ואינטימי, הן חייבות להתאים באופן מושלם לזוג האוהבים. אך מה קורה כשלכל אחד מכם טעם שונה? במקרה כזה חשוב לבוא מוכנים מהבית- דברו מראש על מה שאתם רוצים עבור עצמכם ועבור בן/בת הזוג, והגיעו לעמק השווה. זיכרו שכיום ממש לא חייבים לקנות טבעות תואמות- היום הכל הולך: יש הבוחרים טבעת רק עבור הכלה, יש המשקיעים בסט טבעות לו ולה, ויש שבוחרים לכל אחד טבעת שונה ההולמת את אישיותו.

השקעה לשנים ארוכות

כשהולכים לקנות יחד טבעות אירוסין קצת קשה להסתיר מבן/בת הזוג את מחירה. ומה אם הכלה תבחר טבעת יקרה מדי שאינה תואמת את היכולת של החתן לשלם עליה? מי שבכל זאת לא מעוניין לגלות לאשתו לעתיד כמה הוא השקיע בתכשיט האירוסין שלה, יוכל לדבר מבעוד מועד עם החנות ולקבוע שיוציאו לכם סחורה לבחירה, עד מחיר מסויים. יחד עם זאת, חשוב לזכור שמדובר בתכשיט בעל משמעות נצחית ומיוחדת, וההשקעה בתכשיט שהכלה בוחרת ואוהבת היא חשובה.

שתהיה בחירה נעימה!סגור לתגובות.