בחירת טבעות נישואין

כל חתונה כרוכה בהרבה סידורים והפקות עד לרגע המאושר שבו שוברים את הכוס. בחירת אולם, החלטה על הקייטרינג ועל המוזיקה, וכמובן החיפוש הבלתי נלאה אחרי שמלת הכלה האולטימטיבית. בין כל הפרטים הרבים שיש צורך לדאוג להם בשבועות ובחודשים שלפני האירוע עצמו יש מקום של כבוד לבחירת טבעות נישואין.

 אחד הדברים שמייחדים את טבעות הנישואין משאר הסידורים הוא שבניגוד לשמלת הכלה או לפרטים אחרים, מדובר בחפץ שהשימוש בו לא מוגבל רק לערב אחד. למעשה טבעות נישואין הן הדבר היחיד שמלווה את בני הזוג במשך כל שנותיהם המשותפות, הרבה אחרי שהדי החגיגה עצמה כבר נשכחים להם. מסיבה זו מבינים זוגות רבים שלא מדובר בעוד "סידור" אלא באחת מההחלטות הזוגיות הראשונות שעליהם לקבל בתחילת דרכם המשותפת, ומשקיעים בכך זמן רב.

 בחירת טבעות נישואין אינה דומה לבחירת תכשיטים אחרים אותם אפשר להחליף, או להחליט שהם אינם מתאימים יותר. טבעת הנישואין היא לא רק בעלת תפקיד אסתטי אלא גם (ובעיקר) בעלת תפקיד סמלי חשוב. זו הטבעת שיותר מכל דבר אחר מסמלת את המחוייבות ההדדית של שני בני הזוג זה לזו, ומצהירה באופן יום יומי על עובדת היותם בעל ואישה. הטבעת צריכה להיות, לכן, נוחה וכזו שמשתלבת בקלות עם כל תכשיט אחר, כדי שיהיה אפשר להמשיך ולענוד אותה בכל סיטואציה אפשרית.

 ולבסוף, בעוד שעבור נשים אין הרבה בעיה בבחירת טבעת נישואין, אצל גברים מתעוררות לא פעם בעיות. בסופו של דבר ישנם גברים רבים שמעולם לא ענדו טבעת על אצבעם, וטבעת הנישואין עומדת להיות התכשיט היחיד שילווה אותם לכל אורך חייהם. בחירת טבעות נישואין לגברים היא לכן משימה "עדינה" שמצריכה לא מעט רגישות והתחשבות מצד בת הזוג, כיוון שמובן מאליו כי אם היא תגרום לתחושה של אי נוחות עלולות להיות לכך השלכות לא חיוביות. הפתרון עבור גברים רבים הוא בעיצוב טבעות נישואין על פי הזמנה, על ידי מעצבים שיכולים להיענות לדרישות המיוחדות שלהם. אופציה נוספת היא בחירה מתוך קולקציות עשירות ומגוונות, שבהן יש לכל אחד את הסיכוי למצוא את הטבעת "שלו".כתיבת תגובה