בחירת טבעות אירוסין להצעת נישואין

רבות דובר על הצעות נישואין מרגשות ומקוריות אשר התבצעו באוויר בים או ביבשה, אך כאמור לפני כל הכיף הזה, הנכם צריכים לבחור טבעות אירוסין מיוחדת שתקרב אתכם לצמד המילים הנחשקות – I DO

בחירת טבעת אירוסים, היא לא עניין של מה בכך, הרי יש לא מעט דגמים של טבעות בשוק, אך כאמור עליכם להתרכז בכמה דברים חשובים שיקרבו אתכם לבחירה נכונה ומהירה, על מנת שתוכלו לפנות זמן לתכנן את האטרקציה החלומית להצעת הנישואין.

אך מהם הפרמטרים החשובים בבחירת טבעת נישואין?

ראשית – תקציב אישי

נכון שאין מחיר לאהבה וודאי תרצו להעניק לבחירת לבכם את הטבעת המרשימה ביותר, כזאת שכל חברותיה יקנאו, אך זכרו כי עוד ממתינה לכם דרך ארוכה של אירוסין, חינה וכמובן החתונה עצמה, שאלה מלוות בהוצאות כבדות. לכן, הגדירו תקציב אישי מראש ופעלו לפיו.

התאמת הטבעת לאופי הכלה

התאמת הטבעת לאופי הכלה, היא משימה לא פשוטה, הרי לכל כלה יש אופי וסגנון משלה ולכל אחת מתאים סגנון אחר. לכן, בדקו את התכשיטים שהיא עונדת ביום יום, האם הם עדינים? מגושמים? ואולי קלאסים ומעוצבים בקפידה? שאלות אלו יסייעו לכם רבות בבחירה.

התייעצו עם בני משפחתה של הכלה

ההתייעצות לעיתים יכולה להרוס לכם את אפקט ההפתעה, לכן וודאו כי הם יודעים לשמור סוד. לאחר מכן, תוכלו לקחת את אחותה או את חברתה הטובה למסע הרכישה, כך תוכלו לרכוש את הטבעת בצורה המהירה ביותר.

גוון הטבעת והיהלום

טבעות אירוסין, הן למעשה טבעת שעליה יש יהלום מנצנץ, אך כיום יש לא מעט עיצובים וגווני זהב שונים ושלא לדבר על היהלום שהוא גולת הכותרת. לכן, נסו קודם לכן לבחור את גוון הזהב הרצוי, אם זה זהב לבן, צהוב, אדום ואולי שילוב של כמה צבעי זהב. לאחר מכן, עליכם לבחור את העיצוב הרצוי ואת מיקומו של היהלום, אם זה יהלום בולט, שטוח, גדול, קטן וכך הלאה. מעבר לכך, יש לייחס חשיבות גם לגודל הטבעת, זאת תוכלו לבצע על ידי לקיחת טבעת שברשותה וכך לדעת את המידה.כתיבת תגובה