בחירת טבעות אירוסין – כיצד לעשות זאת נכון

בין מאות המאמרים והכתבות באינטרנט בנושא טבעות אירוסין, קשה למצוא אחת שלא תיפתח בחשיבות יום הנישואין, בהתרגשות הגדולה, בסמליות שבטבעת וכדומה. תרשו לנו להיות מקוריים ולתהות איך הגבר הממוצע, שגם כאשר הוא "נשלח" על ידי האישה לקנות לחם וחלב בסופר, מצליח לטעות ולהביא חלה וחלב עמיד, אמור "לפגוע" בדיוק לטעם של האישה בטבעת האירוסין?

תשובה מוחלטת אין, אבל עזרה זה תמיד דבר טוב, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אז רגע לפני שאתם מבקשים את עזרתה של החברה הטובה של אהובת ליבכם (ואז ננזפים על כך שהיא ידעה על ההצעה לפני), קבלו מדריך קצר וקולע של טבעות אירוסין, שיוביל אתכם היישר לטבעת הנכונה.

ראשית, הסוגים הנפוצים. במקום הראשון במצעד הפזמונים של טבעות אירוסין נמצאת טבעת הסוליטר. יהלום אחד, ללא אבנים נוספות. לעיתים זהב צהוב, לפעמים לבן או כסף, במקרים רבים צידי היהלום מעוטרים מצידיהם. טבעת עם אבני צד, הנקראת גם "טבעת משולבת", היא "סוליטר משודרגת" – יהלום אחד ואבנים מצידיה להוספת יופי והדר.
.
בואו נעלה מדרגה. "טבעת שלושה יהלומים" די מרמזת משמה על אופייה. סביר להניח שאחוז גבוה של נשים היה בוחר בה, והיא נחשבת סמל סטאטוס בולט ליוקרה. גם טבעת טוויסט, המורכבת מזרועות פתוחות (שתיים, במרבית המקרים) המחוברות בעזרת יהלום, נחשבת יוקרתית, אופנתית, מקורית ומבוקשת.

הלאה. נקודה שנייה בעלת חשיבות גבוהה בתחום טבעות אירוסין היא חיתוך היהלום. זהו העניין, כך אומרים המומחים, שמכניס את האופי לטבעת. אופנתית, יוקרתית, צעירה או קלאסית. כאן נקבעים העניינים. צורות החיתוך הנפוצות ביותר הן מרובעת, עגולה ובשנים האחרונות עולה כוחה של צורת הלב היפה. התייעצו עם מומחה לגבי המשמעות המקובלת של כל צורה והתאימו אותה לאישה שלכם.

בכלל, עניין ההתאמה של טבעות אירוסין חשוב מאין כמוהו. כל דבר במראה בחירת לבכם (גובה, ממדדי גוף, צבע עור, עיניים, שיער ועוד) ובאישיות שלה, עשויים להשפיע על הבחירה. קחו הכל בחשבון, גלו הכל ליהלומן או למוכר הטבעות והגיעו להתאמה מקסימאלית.

שיהיה במזל.כתיבת תגובה